До Дня Конституції черкаським рятувальникам присвоєно чергові офіцерські звання

До Дня Конституції черкаським рятувальникам присвоєно чергові офіцерські звання

27 червня, напередодні дня відзначення 22-річниці прийняття Конституції України, в актовій залі Управління ДСНС в області пройшли урочисті збори.

Про це повідомили в ДСНС в Черкаській області.

Звертаючись до колективу із вітальним словом, начальник Управління ДСНС в області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь зазначив:

“Конституція України – це найважливіший Закон Українського народу, який увібрав багаторічний та історичний досвід і мудрість попередніх поколінь. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості”.


Після перегляду спеціального тематичного фільму, присвяченого історії Української Конституції, значна група рятувальників була заохочена правами ДСНС та керівництва Управління. 


Відповідно до Наказів Державної служби України з надзвичайних ситуацій «За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність” чергові спеціальні звання отримали офіцери старшої та середньої керівної ланки.


На завершення наради, Віктор Гвоздь побажав присутнім міцного здоров’я, бадьорості духа та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє нашої Держави.

Залиште коментар