До парламенту мають шанси пройти 4 партії

До парламенту мають шанси пройти 4 партії

До парламенту мають шанси пройти 4 партії – це «Слуги народу», ОПЗЖ, ЄС та «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Решта партій з великим відривом відстають від групи лідерів та не долають прохідний бар’єр. Такі дані свіжого опитування оприлюднила соціологічна група «Рейтинг». 

Про це пише видання “Апостроф”.

Так, партія Зеленського стрімко втрачає підтримку і на сьогодні має лише 25,9% голосів серед тих, хто визначився з вибором і прийде на голосування. Опозиційна платформа «За життя» має 17,5%, Європейська солідарність – 15,5%. З великим запасом проходить до Верховної Ради «Батьківщина», яка набирає 10,5% голосів.
Також соціологи фіксують збільшення кількості незадоволених ситуацією в країні. Лише кожен п’ятий українець нині вважає, що за президента Зеленського справи в Україні ідуть у правильному напрямку.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення дослідження: 5 серпня 2020 р.

 

1 коментар до цієї статті

  1. тільки молодь зробить краіну європейською…ні тимошенко ..ні порошенко..ні опжз ..ні ляшко.о…ніхто з них не думає про краіну і украінців…нажаль практика показує думки у них про особисте збагачення..

    Відповіcти

Залиште коментар