Доброчинний вантаж передали на Схід черкаські волонтери (відео)

Доброчинний вантаж передали на Схід черкаські волонтери (відео)

Будматеріали, генератори, консервацію, ковдри й маскувальні сітки передали бійцям на схід черкаські волонтери. Зібрати доброчинний вантаж вдалося менше, ніж за тиждень, про це Суспільному розповів волонтер Павло Собко.

Зі слів Павла Собка, продукти та інші необідні речі зібрали на суму понад 50 тисяч гривень. У кожного підрозділу свої потреби, тому намагалися задовольнити усіх.

От на Луганщині хлопці будують нові позиції. Трішки земельки відвоювали, то тепер їм треба два генератори, ми лише на один зібрали, а ще чотири бензопили, душові кабіни.

Окрім місцевих волонтерів, збирати передачу допомагали доброчинці з Львівської та Київської областей.

Зі слів волонтера, допомагають майже одні і ті ж люди 7 років. Дехто долучається новий, хтось зі старих каже, що більше не може, бо постійно робити це 7 років важко, зарплати у людей маленькі та ще й коронавірус. Маскувальні сітки, ковдри і подушки під час карантину для військових пошили волонтери КСН «Дніпровськи».

За цей рік це 5 вантаж. Через коронавірус і обмежувальні заходи передачі на фронт доводилося надсилати поштою.

Тільки згуртувавшись і допомагаючи один одному ми зможемо змінити все на краше, вважає волонтер Олег Борисенко. На його думку, люди не повинні забувати, що війна триває. Людям треба допомагати, от хто як може, тим і допомагає.

Залиште коментар