Досвідом виховання дітей діляться американські колеги з черкаськими освітянами

Досвідом виховання дітей діляться американські колеги з черкаськими освітянами

На базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» розпочав роботу дводенний міжнародний семінар-тренінг «Виховання характеру дітей», участь у якому беруть методисти, заступники директорів загальноосвітніх закладів освіти, викладачі закладів вищої освіти.b2ap3_medium_7b2ap3_medium_8

Проводить навчання доктор філософії, психолог зі США Джон Кук, який має 30-річний стаж роботи у сфері освіти.

Відкрила захід ректор ЧОІПОПП Наталія Чепурна, яка відзначила важливість теми, що розглядається на семінарі: «Ми сьогодні говоримо, що в наших дітях треб формувати характер, треба закладати ті основи в дитині, які потім допоможуть їй у житті. Тому досвід, який мають наші американські колеги для нас дуже корисний».

Особливістю семінару є його інтерактивна форма проведення із залученням всіх учасників, які можуть висловити власні думки та пропозиції з означеної теми.

Протягом першого дня міжнародного семінару-тренінгу американський колега представив спеціальну методику розробки та запровадження програми з формування характеру дітей. Принагідно означив основні загальнолюдські цінності, що є предметом виховання та на яких базується програма. За допомогою кейс-стаді Джон Кук розкрив ключові засади методик виховання.

Робота семінару-тренінгу триває, інформує прес-служба Черкаської ОДА.b2ap3_medium_1

Залиште коментар