Драмтеатр у Черкасах планують відкрити у кінці грудня

Драмтеатр у Черкасах планують відкрити у кінці грудня

Після 5-річної реконструкції Черкаський обласний драматичний театр імені Тараса Шевченка планують відкрити вже 23 грудня.

Про це в коментарі виданню Zmi.ck.ua повідомив заступник директора драмтеатру Роман Бурлаков.

Він також додав, що на цю дати в театрі планують показувати “Різдвяне вертепне дійство”.

“Зі слів Голови ОДА, мусять встигнути довести до фіналу всі роботи 23.12 і цей день є відкриттям театру. Театр готується до цієї дати”, – зазначив Роман Бурлаков.

Нагадаємо, що реконструкція обласного драматичного театру триває вже впродовж п’яти років. Загалом у театрі зробили екстер’єр, дах, піддашшя, фойє другого та третього поверхів, глядацьку залу, кулуари трьох поверхів, а також відремонтували туалети на всіх поверхах, підвальні та кабінетні приміщення. Також у театрі виконали ремонт приміщень в адміністративній частині будівлі, прочистили зовнішню каналізаційну мережу, замінили каналізаційні колодязі зовнішньої каналізації, демонтували тротуарну плитку та провели підготовчі роботи для влаштування основи під тротуарну плитку.

Драматичний театр у Черкасах постраждав від пожежі, яка сталася п’ять років тому. Загорання відбулося на третьому поверсі театру через глядацьке крісло в 2015 році. Працівники театру 20 хвилин намагалися самотужки загасити пожежу, однак їм не вдалося це зробити, тому викликали рятувальників. Тоді повністю згоріла глядацька зала на 600 місць, перекриття між поверхами, обвалився дах театру. Вогонь зруйнував 500 квадратних метрів площі приміщення.

Залиште коментар