Двоє нетверезих чоловіків дебоширили в черкаському ресторані

Двоє нетверезих чоловіків дебоширили в черкаському ресторані

У Черкасах двоє нетверезих чоловіків чіплялися до відвідувачів ресторану та погрожували їм. Про це повідомляє прес-служба Управління поліції охорони в Черкаській області.

Подія сталася близько дев’ятої години вечора в одній з ресторацій міста по бульвару Шевченка. На спрацювання «тривожної кнопки» негайно вирушив наряд реагування Управління поліції охорони в Черкаській області.

Адміністратор закладу вказала на двох чоловіків, які спочатку прийшли до закладу відпочити, а згодом, перебравши зайвого, почали поводили себе зухвало, грубо порушували публічну безпеку і порядок, намагалися вступити в бійку з компанією за сусіднім столиком, супроводжуючи свої дії нецензурною лайкою та погрозами. На зауваження поліцейських, чоловіки відреагували агресивно. Всього декілька секунд знадобилося правоохоронцям, щоб їх вгамувати, застосувавши заходи фізичного впливу та кайданки.

В ході перевірки встановлено їхні особи. Обидва – черкасці, 1973 та 1980, років народження. Правопорушників доставлено до Черкаського ВП.

Залиште коментар