Дитсадок «Азоту», їдальню «Фотоприладу» та ринок у Руській Поляні продаватимуть через «СЕТАМ»

Дитсадок «Азоту», їдальню «Фотоприладу» та ринок у Руській Поляні продаватимуть через «СЕТАМ»

Такі найбільш привабливі та вартісні лоти від Черкащини можна знайти сьогодні в системі електронних торгів арештованим майном «OpenМarket» ДП «СЕТАМ», де продається все: від посуду до заводів.

Про це повідомила прес-служба Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Так, приміщення колишнього дитсадочку «Колосок», що належить ПАТ «АЗОТ», виставлене на аукціон, що відбудеться 13 квітня 2018 року. Початкова вартість – 6 млн 154 тис грн (https://setam.net.ua/auction/271268). 5 квітня на аукціон буде виставлено також частину їдальні ДП НВК «Фотоприлад» загальною площею 1638 м2 та стартовою ціною 7 млн грн (https://setam.net.ua/auction/270196). За півмільйона виставляють на торги ринок у с. Руська Поляна, що під Черкасами. Торги відбудуться 30 березня (https://setam.net.ua/auction/269158).

Взяти участь в аукціоні можуть всі охочі на сайті www.om.gov.ua, де детально розписано правила участі в торгах.

“Система електронних торгів ДП «СЕТАМ» – перший державний онлайн аукціон, який відкрив доступ до купівлі арештованого майна для всіх українців, які тепер можуть не тільки купувати але й продавати своє майно, тому в 2017 році цей ресурс пройшов ребрендінг і отримав назву «OpenМarket», – розповів начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк. – Важливо, що учасники аукціону надійно захищені технологією Блокчейн, що являє собою повністю захищену від підробки чи переробки розподілену базу даних”.

У 2017 році Черкаською філією ДП «СЕТАМ» до системи електронних торгів було внесено 864 лоти, а також прийнято на зберігання 634 позиції рухомого майна. Як розповів директор Черкаської філії Єгор Мацак, торік було продано 40 об’єктів нерухомості, 93 транспортні засоби та 427 лотів іншого рухомого майна.

У філії також розраховують, що після підписання меморандуму про співпрацю та партнерство, між ДП “СЕТАМ”, Черкаською обласною радою та облдержадміністрацією, що відбулось 5 березня цього року, через OpenMarket продаватимуть більше комунального майна.

Загалом з початку адміністрування системи підприємством ДП «СЕТАМ» у 2015 році в Україні реалізовано 24 466 тис лотів загальною вартістю понад 3, 95 млрд грн. Ціни реалізації у порівнянні зі стартовими у середньому зросли на 12%. Кількість лотів, реалізованих із приростом ціни, становить 55 %. Надходження до державного бюджету від діяльності ДП “СЕТАМ” вже склали понад 300 мільйонів гривень.

Залиште коментар