Дитсадок «Весняночка» у Черкасах готовий до прийому дітей

Дитсадок «Весняночка» у Черкасах готовий до прийому дітей

Інспектуючи освітні заклади, що розташовані у мікрорайоні Митниця, депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини», голова обласної парторганізації Юрій Тренкін та заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, відвідали дитячий садочок №90 «Весняночка».

Вони оглянули дошкільний дитячий заклад, поцікавилися проблемами, які нагально потрібно вирішити, а також разом із керівництвом садочку окреслили плани на майбутній рік.

Директор дошкільного закладу Ніна Бойко розповіла, що за останні 4 роки значно покращилася матеріально-технічна база садочку. Проводяться ремонти, придбали необхідну техніку, меблі, іграшки для дітей.

«Протягом останніх років, зокрема, у дворі садочка заасфальтована територія, вимощені плиткою доріжки, відремонтовані павільйони, зроблено капітальний ремонт пральні. Також проведено капітальний ремонт двох санвузлів, відкрито груповий осередок», – розповіла Ніна Федорівна.

Наразі у закладі розпочато капітальний ремонт басейну, який планують закінчити наступного року.

«Хочу наголосити, що на Митниці басейни працюватимуть у трьох садочках. Один уже відремонтований і функціонує у дитсадку №91. Це важливо для наших діток, адже – це їхнє оздоровлення», – зауважив Юрій Тренкін.

Серед запланованих робіт на наступний рік: ремонт чотирьох групових осередків, маршових сходів у чотирьох частинах закладу, капітальний ремонт павільйонів та спортивного майданчику.

Ніна Бойко впевнена, що це можливо здійснити за допомоги депутата Юрія Тренкіна.

«Ми вже переконалися, що ця людина не кидає слів на вітер. Тому впевнені, що заплановане стане реальністю. Дуже вдячна Юрію Тренкіну за розуміння та підтримку. За роки його каденції як депутата міської ради ми відчули потужну підтримку, чого раніше не було», – сказала Ніна Бойко.

Залиште коментар