Джерело: Гриценко відмовився призначати Бродського головою виборчого штабу

Джерело: Гриценко відмовився призначати Бродського головою виборчого штабу

Анатолій Гриценко відмовився від ідеї призначити Михайла Бродського головою свого виборчого штабу. Такий варіант розглядався ще кілька днів тому, але в останній момент Гриценко відхилив кандидатуру Бродського. Причиною відмови Бродському, за інформацією джерел редакції, стала опублікована в українських і зарубіжних ЗМІ інформація про зв’язки Бродського з міжнародною злочинністю.

Про це пише сайт golos.ua.

Рішення не запрошувати Михайла Бродського на ключову посаду президентської кампанії було прийнято в тісному колі довірених осіб Анатолія Гриценка. Наші джерела з Адміністрації президента повідомляють, що Бродського визнали «токсичним», навіть не дивлячись на його спроби зачистити медіаполе від негативних публікацій про себе.

«Юлія Мостова (видавець газети «Дзеркало тижня», дружина Анатолія Гриценка. – Ред.) також дуже приємно відгукувалася про Михайла, вважаючи його майстром роботи з антирейтингом кандидата і негативними медійними хвилями. Вона планувала організувати потужну інформаційну платформу для впливу на різні аудиторії. Для цього Бродський їм був дуже потрібен », – повідомляє інсайдер.

Зв’язок між Бродським і Гриценко побічно підтверджує журналіст-розслідувач Андрій Дзиндзя, який в понеділок написав про те, що сторінки обох політиків у Вікіпедії редагує одна і та ж особа – співробітник «Обозревателя» В’ячеслав Жайворонок. «Прямі докази надам пізніше», – заявив Дзиндзя.

За останній час опубліковано відразу кілька статей про зв’язки київського бізнесмена Бродського з міжнародною злочинністю. Так, видання USAnews розповіло історію про те, що Бродський причетний до рейдерського захоплення мережі заправних станцій БРСМ-Нафта і відходу від сплати багатомільярдного податкового штрафу. Для реалізації цих злочинних схем були залучені громадянин Нідерландів Роланд Піпер і росіянин Даніель (Євген) Болотін.

Вторить цьому і італійське видання editorialeitaliano, стверджуючи, що нібито Михайло Бродський вплинув на свого давнього товариша, главу ДФСУ Романа Насирова, який допоміг «заморозити» виплату державі боргу БРСМ-Нафти на суму 1,8 млрд грн. Натомість брат Михайла Бродського Євген був призначений керівником підприємства. Перед цим власник мережі АЗС, колишній міністр енергетики Едуард Ставицький, скоїв рейдерське захоплення 50-відсоткової частки свого колишнього партнера по бізнесу Андрія Біби. У цьому йому якраз і допомогли добре відомі в певних колах Піпер і Болотін.

У останні кілька тижнів Михайло Бродський займається видаленням публікацій з українських і закордонних ЗМІ, які стосуються його бізнесу та біографії. За словами інсайдера, на це він уже витратив від 75 до 120 тисяч доларів. Однією з останніх була видалена стаття «Миша, не обіжайшся»: Бродському згадали свиней-вбивць з 90-х ». Вона була опублікована на сайті Цензор.нет і видалена протягом декількох годин, зараз можна переглянути лише архівну копію.

У публікації детально описаний зв’язок Михайла Бродського з кримінальним світом Києва і його ексцентричні ідеї із утилізації людських трупів. Автор також посилається на «Українську правду», яка ще в 2000 році провела розслідування і встановила, що Бродський перебував в злочинному угрупуванні кримінального авторитета «Киселя» (справжнє ім’я Володимир Кисіль) і займався відмиванням грошей через кілька фіктивних фірм.

 

Залиште коментар