Екологи обстежили прибережну смугу в Леськах і Сагунівці на наявність сміття (фото)

Екологи обстежили прибережну смугу в Леськах і Сагунівці на наявність сміття (фото)

Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять. Так вважає начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

“На виконання доручення Кабінету Міністрів України 31 липня 2020 року мною проведено обстеження прибережної захисної смуги Леськівської об’єднаної територіальної громади та частково Сагунівської об’єднаної територіальної громади.

Біля водойм загального користування виявлено більше 15 місць складування відходів.

Як правило, прибирати й ліквідувати тверді побутові відходи повинна місцева влада. Прибирання оплачується з місцевого бюджету, який в свою чергу формується з місцевих податків, тобто тип ліквідації сміття і якість прибирання визначаються бажаннями і фінансовими можливостями.

А тому, на місцях складування відходів здійснено фотографування і фіксація координат з метою подальшої передачі інформації до органів виконавчої влади для опрацювання на комісії по безхазяйним відходам та ліквідації смітників.

Приємно здивував факт, що є місця, де люди збирають сміття в мішки і виставляють вздовж дороги. Органам виконавчої влади потрібно лише проїхатись і зібрати.
Також закликаємо всіх хто приїхав на відпочинок – не залишати відходи, а забирати їх із собою та викинути у сміттєві баки!!!”, – написав він у фейсбук.

Залиште коментар