Екскурсію для студентів провели в Черкаській міській раді (Фото)

Екскурсію для студентів провели в Черкаській міській раді (Фото)

Як працює Черкаська міська рада? Скільки в ній департаментів? Які повноваження у міського голови, та як він співпрацює із виконавчим комітетом? Дізнатися відповіді на ці та інші питання, а також подивитися на роботу черкаської мерії з середини і навіть посидіти у кріслі міського голови мали змогу черкаські студенти. 24 травня у Черкаській міськраді провели екскурсію для молодих людей, які вивчають право та управління у сфері цивільного захисту у Черкаському інституті пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля. Про це пишуть на сайті Черкаської міської ради.

Екскурсію для студентів провела директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук. Вона показала гостям приміщення міськради та розповіла, як працює цей орган місцевого самоврядування.

– У Черкаській міській раді функціонує дев’ять департаментів. Кожен з них займається своїм напрямком роботи у межах своїх повноважень,  – наголосила Лілія Маліщук.

Екскурсанти зустрілися із міським головою Анатолієм Бондаренком. Вони мали змогу задати запитання, які стосуються роботи органів місцевого самоврядування та діяльності міського голови. Студенти поцікавилися думкою Анатолія Бондаренка стосовно плюсів та мінусів процесу децентралізації.

– Серед плюсів – те, що кошти, які заробляє громада, почали віддавати на місця. Серед мінусів – заполітизованість процесу і недосконалість законодавства. Поки політики будуть робити децентралізацію, а не професіонали, доки не буде ніякої децентралізації, – підкреслив міський голова.

Також він зауважив, що саме від молоді і їхньої життєвої позиції залежить майбутнє нашої держави. Тож побажав їм бути активними, цікавитися громадсько-політичним життям і ходити на вибори.

Після розмови студенти сфотографувалися на згадку із міським головою та навіть посиділи у робочому кріслі мера.

Після цього екскурсія продовжилася. Студентам показали Галерею Слави міста Черкаси, у якій представлені портрети черкасців, які своєю роботою та життєвою позицією прославили місто Черкаси. Також екскурсанти побували у залі засідань і дізналися, що усі заходи, які відбуваються у цій кімнаті, можна дивитися у режимі он-лайн на сайті міської ради. Зацікавив студентів і незвичний прапор, який прикрашає стіну сесійної зали.

– Це – бойовий прапор, який нам привезли з війни на Сході наші військові. Він тут – як духовний орієнтир, як постійне нагадування про те, що у країні зараз непрості часи, і ми повинні жити і працювати для того, щоб зберігати і примножувати добробут нашої країни і нашого міста, – розповіла Лілія Маліщук.

Після цього студенти познайомилися із роботою кількох департаментів міської ради та отримали запрошення проходити практику у ЧМР.

Залиште коментар