Фотовиставка «Дух Майдану: Черкаси-2014» відкрилася у худмузеї 

Фотовиставка «Дух Майдану: Черкаси-2014» відкрилася у худмузеї 

Драматичною сторінкою в історії сучасної України стали події, що відбулись наприкінці лютого 2014 року на Майдані Незалежності у Києві, де під час сутичок протестувальників із силовиками загинула біля сотні активістів.

Акції протесту проти політичного курсу та свавілля влади почались ще у листопаді 2013 року та носили мирний характер. Однак далі протистояння протестувальників із силовими структурами влади призвело до чисельних жертв серед активістів. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати “Небесною Сотнею”.

У ці дні, у шосту річницю Майдану, вся українська спільнота вшановує пам’ять загиблих, згадує події тих днів, що вже стали нашою історією, саме тією історією, якою ми пишаємося. Адже в ті буремні дні на Майдані народилася нова українська нація, високоідейна, готова стояти до кінця, і навіть віддати життя у святій боротьбі за достойне майбутнє рідної землі.

З нагоди Дня памʼяті Героїв Небесної Сотні Черкаський обласний художній музей презентував виставку світлин, що розкривають події Майдану в Черкасах.

Залиште коментар