Футболісти в Черкасах змагатимуться за Кубок міського голови

Футболісти в Черкасах змагатимуться за Кубок міського голови

Із 11 до 28 червня в Черкасах проходитиме масштабний футбольний турнір «Кубок міського голови». Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

У ньому змагатиметься 36 команд у трьох вікових категоріях (дорослі та дві дитячі). Матчі між учасниками триватимуть на штучних полях 28-ої, 32-ої та 34-ої шкіл.

«Наша країна, відповідно до постанови Уряду, відновлює спортивне життя, а ми розпочинаємо футбольний сезон, – сказав під час пресконференції міський голова Анатолій Бондаренко. – Як місто, яке претендує на звання спортивної столиці, працюємо над тим, аби кожного дня підтверджувати та поліпшувати наші спортивні досягнення. До слова, із 2016 року, відколи почала працювати наша команда, зростала фінансова підтримка галузі фізкультури й спорту. Тоді ми спрямували 16 мільйонів, а в 2020 році ця цифра зросла до 70 мільйонів».

Як розповів один із організаторів цього футбольного турніру, інструктор-методист ДЮСШ «Дніпро-80» Андрій Фощій, на футбольних полях зустрінуться команди трьох вікових категоріях: 2008-2009 р.н., 2010-2011 р.н. (24 команди) та доросла група (12 команд).

За його словами,ці змагання стануть наймасовішими в місті за кількістю команд-учасників.

«Турнір вирішили провести на спортивних майданчиках, які збудовані поруч зі школами в різних районах міста. По-перше, через те, що вони в гарному стані й тут є всі умови для подібних змагань, а по-друге, вони розміщені в житловому масиві. Тож після цих змагань кількість охочих займатися футболом у дитячих школах суттєво зросте».

За словами ініціаторів, турнір проходитиме із дотриманням карантинних обмежень.

Заступник міського голови Ігор Волошин додав, що це лише початок запланованих спортивних подій у Черкасах.

Відео з пресконференції, на які презентували турнір, можна переглянути за посиланням – https://www.facebook.com/100003268733364/videos/3004909636294631/.

Залиште коментар