Городищенські лісівники з учніми облаштували сквер біля школи

Городищенські лісівники з учніми облаштували сквер біля школи

Прилегла територія В’язівської школи нічим особливим донедавна не виділялася: старі дерева і пустир – навіювали легкий смуток… Однак після того, як до справи взялися Городищенські лісівники, все змінилося та набуло іншого вигляду…

Нещодавно лісничий Анатолій Ракітін, разом із своїм помічником Олександром Харченком та іншими лісівниками завітали до В’язівської школи із серйозною метою – створити біля школи сквер! Цю ідею радо підтримали учні та вчителі і всі разом взялися за роботу.

Учасники акції облаштували алею, розчистили та прибрали територію, підготувавши її під посадку дерев та кущів, яких було висаджено понад 70 штук. Прикрасили новостворений сквер берези, клени, спірея японська, ялівець козацький, калина звичайна, ялиця, бересклет, туя вересковидна та інші культури.

Окрім того, у сквері з’явилася відпочинкова зона з гойдалкою та лавочками – де, до речі, за гарних погодних умов можна проводити уроки під відкритим небом.

Навіть важко повірити, що тут колись був пустир. Сьогодні це зовсім інше місце, наповнене новим змістом, любов’ю до природи і теплом сердець, котре кожний учасник дійства вклав у цю добру справу.

Залиште коментар