Громадський простір замість покинутого танцювального майданчика будують у Шполі (відео)

Громадський простір замість покинутого танцювального майданчика будують у Шполі (відео)

У Шполі замість покинутого танцювального майданчика будують новий молодіжний простір. Про це Суспільному розповів голова шполянської громади Сергій Кравченко.

20 липня до Шполи з’їхалися волонтери з усієї України – учасники проєкту “Будуємо Україну разом” благодійної організації “Львівська освітня фундація”. Щодня і безоплатно хлопці й дівчата пиляють, фарбують й прибирають разом з шполянами.

За словами місцевих, цей танцювальний майданчик на “Червоному” ставі стояв пусткою десятки років. Волонтери планують побудувати тут велику лавку по периметру і нову сцену. Зараз розібрали стару.

На “об’єкті” працюють 30 волонтерів, лагодять майданчик безкоштовно. Покликати їх до себе може кожне місто. У Шполі це зробила Молодіжна рада.

Шполяни вважають, що на майданчику буде людно, адже у Шполі небагато місць для відпочинку молоді.

“Тут влаштують місце для дозвілля, тут буде можна влаштовувати вечори – все що завгодно. Це добре, що у центрі біля ставка буде такий простір”, – зазначив житель Шполи Олексій Кочетов.

Зі слів голови громади Сергія Кравченка, допомагають волонтерам й місцеві комунальники. Разом і фінансують проект. 200 тисяч на ремонт цього майданчика й облаштування будинків трьох сімей спрямувала БУР. З свого бюджету громада додала 30 – на матеріали.

Завершити будівництво громадського простору волонтери планують до 29 серпня. Тоді результати своєї роботи покажуть всім містянам.

Залиште коментар