Імовірний новий голова ОДА розповів про пріоритети у роботі

Імовірний новий голова ОДА розповів про пріоритети у роботі

Нардеп і шоумен Олександр Скічко, якого Кабмін сьогодні погодив на посаду голови Черкаської ОДА, розповів про пріоритетні напрямки майбутньої роботи. Своїми думками поділився на особистій сторінці у фейсбук.

“Шановні черкащани! Сьогодні Кабінет міністрів погодив мою кандидатуру на посаду очільника Черкаської ОДА. Це велика честь і велика відповідальність!
Ви добре знаєте, що я сам родом з Черкащини, тут виріс, навчався, тут живуть мої батьки та друзі. Всі проблеми регіону мені близькі та добре знайомі. Півтора роки тому мене було обрано народним депутатом України по 197 мажоритарному округу, люди вибрали мене представляти їхні інтереси в парламенті України і я кожного дня відповідально ставився до цієї важливої місії.
На мою думку, на сьогодні Черкащина є недооціненою та недоінвестованою. Хоча місто та область – є надзвичайно потужною! Моя місія – консолідувати всі сили та зусилля для того, аби Черкащина отримала гідний розвиток. Я докладатиму максимум зусиль для забезпечення тих завдань, які на мене покладені, а досягнуті раніше результати адміністрації буду підтримувати і примножувати. Серед пріоритетів, безумовно, – розвиток інфраструктури, її відновлення, підтримка медичної галузі у боротьбі з пандемією, підготовка до вакцинації, завершення реформи децентралізації. Минулого року нам вдалось отримати для Черкащини рекордне фінансування на ремонт доріг та рекордну кількість відремонтованих кілометрів за всі 29 років незалежності. Ми будемо продовжувати в тому ж напрямку.
Хочу звернутись до мешканців мого 197 округу. Шановні черкащани! Зараз можуть початись маніпуляції з закидами, що «я залишив округ». Проте хочу відразу зауважити, що це не так! Навпаки – тепер я буду ще ближче до Вас, адже за 1.5 роки депутатства Золотоноша, Канів та Черкаси стали для мене надзвичайно близькими! З посади керівника ОДА є реальна можливість допомогти людям мого округу і усієї області. Тому округ від такоі синергіі лише виграє! Це реальний шанс реалізувати усі заплановані проекти!
Я дякую Президентові та Уряду за довіру і сприймаю її, як аванс, який маю виправдати. Впевнений, що разом ми зробимо Черкащину успішним, процвітаючим регіоном, з новими робочими місцями, розвиненою економікою, культурою, туризмом, інфраструктурою та спортом”, – написав Скічко.

 

Залиште коментар