Інтереси мешканців будинку по бульв.Шевченка 305 захистили за дорученням Анатолія Бондаренка

Інтереси мешканців будинку по бульв.Шевченка 305 захистили за дорученням Анатолія Бондаренка

1 червня департамент архітектури та містобудування скасував містобудівні умови об’єкта будівництва по вул.Припортовій, 39. Таким чином міська влада захистила права та інтереси співвласників будинку по бульв.Шевченка №305.

Виконуючи доручення міського голови Анатолія Бондаренка, фахівці департаменту архітектури та містобудування провели перевірку об’єкта.

«У ході перевірки було виявлено, що нас ввела в оману компанія, яка хоче робити там реконструкцію в межах існуючої забудови. А саме: зазначення замовником існуючої висоти об’єкта будівництва 10 м, що не відповідає дійсності та є суттєвим при вирішенні питання про надання містобудівних умов та обмежень. Тож було прийнято рішення про скасування раніше затверджених містобудівних умов та обмежень», – прокоментував заступник директора департаменту архітектури та містобудування Олександр Жмурко.

Нагадаємо, питання цього будівництва було під особистим контролем міського голови Анатолія Бондаренка.

«Як я і обіцяв жителям будинку, містобудівні умови скасовано. Незаконного будівництва у Черкасах не допускатиму і надалі!», – підкреслює міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Залиште коментар