“Хай хоч Вася назвуть”: до назви Черкаського зоопарку додадуть слово “Roshen”

“Хай хоч Вася назвуть”: до назви Черкаського зоопарку додадуть слово “Roshen”

До назви Черкаського зоопарку додадуть слово “Roshen” на 20 років, натомість компанія вкладе у заклад 300 млн грн. За це проголосували депутати Черкаської міськради на сесії.

Рішення ухвалили не з першого разу, цьому передувало бурхливе обговорення. Депутат Олександр Радуцький зазначив, що сам би перейменувався у “Рошен”, якби у нього вклали 300 млн грн. Станіслав Лукирич додав, що треба підтримати цей проект рішення, “Нехай хоч Вася назвуть!”.

Олексій Романов зазначив, що вже зараз після оновлення зоопарку коштом “Рошен” до зоопарку прибувають цілі мікроавтобуси туристів з інших областей України, і попросив підтримати це рішення. А депутат Ігор Кіта зазначив, що навіть на лавочках, які встановлюють депутати, пишуть назви партій.

Директор зоопарку Євгеній Ван повідомив, що у останні роки “Рошен” вклав у зоопарк 75 млн грн, на що було збудовано експозиції “Земля ведмедів та вовків” і “Олені та зубри”.

На 300 млн грн, який спонсор планує надати в обмін на назву, планується зробити багато поліпшень: будинок приматів, експозицію пінгвінів Гумбольдта, відреставрувати озеро, зробити велику ігрову дитячу зону тощо. При цьому, поліпшення залишаться власністю громади.

Юрист міської ради Катерина Пидорич зазначила, що договір вже підписано, а міська рада має його лише ратифікувати. Зрештою, дане рішення назбирало необхідну кількість голосів.

2 коментарі до цієї статті

 1. Пропоную називати усі предмети своєї благодійності іменами та назвами своїх благодійників. Наприклад: усі школи, які спонсує “Азот”, назвати школа “Азот”, а шикарну алею по Н Горовій, із новенькою тротуарною плиткою та 15 молодими деревцями, назвати “Алея Мельника”. І усі лавки, що ставлять меценати по місту, також пілписати “лавка …”. Ну як? Тоді навіщо нам зоопарк “Рошен”? Хіба у них такі кепські справи, що їм потрібна реклама? Чи про благодійні справи повинні знати усі та “молитися” на благодійника?

  Відповіcти
  • Надія Павлівна.

   не валіть все в одну кучу. Якщо вкладають мільйони для нас черкащан,то це добре і нехай буде так називатись.Місто довело вже той зоопарк до ручки, звірят немає чим годувати та де їм жити в нормальних умовах а ви тримаєтесь не зрозуміло за що. Повинен бути господар там, а містяни не вкладуть туди ні копійки . Якщо ви можете вкладати кошти кудись на благо народу, то і ваше імя не хай ввіде в історію. Вперед.

   Відповіcти

Залиште коментар