Кілька черкаських ОСББ достроково припинили договори з управителем

Кілька черкаських ОСББ достроково припинили договори з управителем

Рішення про дострокове припинення договорів з управителем про надання послуги з управління багатоквартирним будинком ухвалив Черкаський міськвиконком.
Це 4 ОСББ, яких обслуговувала управлінська компанія «Нова якість», тепер же вони виявили бажання самостійно здійснювати управління багатоквартирним будинком.

Зокрема, дія договорів достроково припинена щодо таких будинків:
• ОСББ «Нарбутівська 160/2»
• ОСББ «Чехова 108»
• ОСББ «Квітучий сад 2020»
• ОСББ «Нижня Горова 115».

Також на засідання завітали представники ще декількох ОСББ та мешканців багатоквартирних будинків з аналогічного питання. Директор департаменту ЖКК Олександр Яценко зазначив, що у різі подання усіх необхідних документів, проекти рішень будуть винесені на розгляд на найближчому засіданні виконкому.

«Міська влада – цілком на боці жителів Черкас. Мешканці будинків мають право самостійно визначати управителя», – зазначив заступник міського голови Ігор Волошин.
Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Між тим компанія «Нова якість» сьогодні розіслала пресреліз, у якому наголошується, що «виконком незаконно розриває договори». Такий висновок вони роблять на основі ухвали суду. Господарський суд Черкаської області сьогодні скасував рішення виконавчого комітету, яким було достроково припинено договори по будинках Руставі, 9, Руставі, 15 та Руставі, 21 з “Новою якістю”. Однак згідно з рішенням виконкому №105, про яке йдеться в ухвалі суду, було припинено дію тридцяти договорів, а суд скасував рішення лише по трьох.

Від редакції:
Представники «Нової якості» дещо поспішили із висновками про незаконне розірвання договорів міською владою. Управитель міг би не намагатися насильно втримати через суди будинки, які вже не хочуть мати з ним справу, а на ділі доводити, що кращого за нього немає. Тоді б репутація даної компанії стала набагато кращою.

Залиште коментар