“Колесо огляду” у Черкасах має запрацювати вже влітку

“Колесо огляду” у Черкасах має запрацювати вже влітку

Уже на початку липня у Черкасах планують запустити довгоочікуваний атракціон «Колесо огляду». Орієнтовно, за нормальних погодних умов, усі роботи щодо встановлення атракціону повинні бути завершені до кінця червня. Про це в коментарі «ВиЧЕрпно» повідомив заступник директора КП «Дирекція парків» Андрій Куча.

– Ми звернулися до підрядної організації, яка вже з 15-го травня готова продовжити роботи щодо встановлення атракціону. Підрядній організації потрібно близько місяця для того, щоб дообладнати всі ті частини, які залишилися, і провести роботи щодо запуску «Колеса огляду», а також перевірити його техніку безпеки, — зауважив Андрій Куча.

За його словами, паралельно інша підрядна організація буде займатися будівництвом майданчика на прилеглій території, облаштуванням освітлення та встановленням лавок.

– Інша підрядна організація буде виконувати всі ці роботи паралельно від організації, яка буде монтувати колесо. Тому для завершення цих робіт теж буде потрібно близько місяця, — додав Андрій Куча.

Залиште коментар