Колишній АТОвець з Городища став бджолярем

Колишній АТОвець з Городища став бджолярем

Військовослужбовець із Городищини, який займав посаду командира відділення під час воєнних подій на Сході країни, започаткував власну справу, пов’язану з розведенням бджіл.

Про це інформують у Черкаському обласному центрі зайнятості.

Закінчивши Городищенське професійно-технічне училище Руслан Заляєв отримав кваліфікацію “машиніст навантажувальної техніки”. З 2011 року працював водієм на автотранспортному підприємстві, а згодом понад три роки брав участь у військових діях на сході України.

Після завершення строку контракту військової служби звернувся за допомогою до Городищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Чоловік відвідував семіни про перші кроки до започаткування власної справи. Зацікавившись такою можливість, Руслан, за порадою фахівця, пройшов профдіагностичне тестування, результати якого показали досить високий рівень готовності до самозайнятості.

Невдовзі чоловік вже навчався в Державному навчальному закладі “Одеський центр професійно-технічного навчання державної служби зайнятості” за напрямком “Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу”.

Повернувшись з навчання, безробітний вже тримав у руках бізнес-план на тему: “Розведення бджіл у господарстві” та планував якнайшвидше перетворити своє багаторічне хобі у прибуткову власну справу.

“Щоб досягти успіхів, потрібно добре розбиратися в специфіці бджільництва, а також вміти правильно організувати роботу пасіки і налагодити канали збуту готової продукції. Бджільництвом у нашій родині займались давно, тепер цю справу продовжую я і сподіваюсь, що у бджільництві моє подальше покликання”, – розповів Руслан Заляєв.

 

Залиште коментар