Колишній працівник СІЗО збував ув`язненим наркотики

Колишній працівник СІЗО збував ув`язненим наркотики

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього працівника СІЗО, який намагався збути ув’язненим наркотичні засоби. Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Черкаською обласною прокуратурою погоджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього співробітника ДУ «Черкаський слідчий ізолятор» за фактом незаконного придбання, зберігання та перевезення з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу (ч. 2 ст. 307 КК України).

У ході досудового розслідування установлено, що молодший інспектор відділу режиму і охорони ДУ «Черкаський слідчий ізолятор» незаконно придбав і зберігав особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, який перевіз до слідчого ізолятору з метою подальшого його збуту ув’язненим (засудженим), що утримувалися у вказаній установі, але був викритий працівниками установи під час огляду особистих речей.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залиште коментар