Команда екстреної допомоги з Черкас перемогла на медичному ралі (відео)

Команда екстреної допомоги з Черкас перемогла на медичному ралі (відео)

Переможців «Кременецького медичного ралі – 2019» нагородили вчора у Черкаській обласній лікарні. Серед 25 команд-учасниць з України та Європи, першість здобула бригада екстреної допомоги із Черкас. Змагання відбулися на Тернопільщині 20-24 лютого, про це йдеться у сюжеті “UA: Черкаси”, пише “Про все“.

– Сподобався конкурс “Перший на місці події: реанімація”, у якому ми отримали перше місце, та конкурс “Непрофесійна реанімація”, коли в одного учасника зав’язані руки, а в іншого – очі, і при цьому треба було надати пацієнту допомогу, – каже лікар з медицини невідкладних станів Микита Савельєв.

За словами іншого учасника Михайла Могилястого, секрет перемоги саме в мікрокліматі, який відбувався в команді.

– Це взаємоповага, взаєморозуміння та підтримка, – каже він.

Перед ралі команда пройшла двомісячний курс підготовки з теорії та практики невідкладної допомоги, розповідає фельдшер Альона Гончар.

– Ми готувалися в навчально-тренувальному відділі. Нас навчали наші інструктори. Усі завдання були наближені до реального часу, по-своєму цікаві та повчальні, – зазначила вона.

Детальніше – у сюжеті.

Переможців «Кременецького медичного ралі – 2019» нагородили сьогодні у Черкасах

Переможців «Кременецького медичного ралі – 2019» нагородили сьогодні у Черкаській обласній лікарні. Серед 25 команд-учасниць з України та Європи, першість здобула бригада екстреної допомоги із Черкас. Змагання відбулися на Тернопільщині 20-24 лютого.

Опубліковано UA: Черкаси Вівторок, 19 березня 2019 р.

Залиште коментар