Контрабас розбушувався: актори драмтеатру презентують нову виставу

Контрабас розбушувався: актори драмтеатру презентують нову виставу

Актори Черкаського драматичного театру імені Т. Шевченка відновили роботу над п’єсою українського письменника Олександра Володарського “Контрабас розбушувався”. Працювати над постановою твору колектив розпочав до карантину. Черкаський театр став першим в Україні, який покаже цю виставу.

Про це інформує управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА

Режисер-постановник В’ячеслав Жила розповів, що в основі твору намагання дружини привернути увагу чоловіка, якому довелося закрити бізнес із продажу музичних інструментів. Ця п’єса – про особисті, бізнесові та політичні взаємини.

“П’єса про сучасний стан нашої країни, про наших підприємців середніх, з якими труднощами вони зіштовхуються, а в загальному – це про наше життя-буття сьогодні”, – зазначив режисер.

Виконавець головної ролі Павло Гончаров, зазначив, що працювати над п’єсою легко завдяки режисеру. “Ми вже працюємо над третім проєктом з В’ячеславом Жилою. З ним дуже гармонійно і комфортно працювати, і не варто для цього витрачати стільки енергії, сил і часу, як з багатьма іншими режисерами” – повідомив актор.

Наймолодшою акторкою у постановці “Контрабас розбушувався” стала восьмирічна Вероніка Шевченко. Всього участь у виставі взяло 15 акторів Черкаського драмтеатру. Презентують комедію “Контрабас розбушувався” у будинку Кулика у Черкасах 28 червня.

Залиште коментар