Корсунь-Шевченківські лісівники посилюють протипожежні заходи

Корсунь-Шевченківські лісівники посилюють протипожежні заходи

У Корсунь-Шевченківському лісгоспі особливо дбають про належну протипожежну безпеку у підвідомчих лісах та посилюють протипожежні заходи. За словами лісівників, запобігання пожежам та профілактика загорань – найкращий спосіб зберегти ліс від вогню та уникнути непоправних збитків.

З метою вчасного та оперативного гасіння лісових пожеж лісівники Виграївського лісництва Корсунь-Шевченківського лісгоспу переобладнали автомобіль ЗІЛ-131, встановивши на нього мотопомпу та бочку для води. Це автомобіль підвищеної прохідності, що забезпечує оперативне та вчасне потрапляння працівників лісової охорони на осередок лісової пожежі та її локалізації.

«Маємо ще один автомобіль, пристосований для гасіння лісових пожеж, тож у разі виникнення загорань ми власними силами зможемо оперативно локалізувати вогонь та не допустити його поширення», – говорить директор Корсунь-Шевченківського лісгоспу Василь Яценко.

З початку пожежонебезпечного періоду корсунь-шевченківськими лісівниками було здійснено низку заходів для запобігання виникнення та недопущення поширення лісових пожеж. Зокрема, облаштовано 396 км та поновлено 500 км мінералізованих смуг, встановлено 43 аншлаги, плакати та білборди на протипожежну тематику.

Окрім того, корсунь-шевченківські лісівники регулярно проводять інформаційно-просвітницьку роботу з місцевим населенням та роз’яснюють правила поведінки в пожежонебезпечний період.

Залиште коментар