Кошти на квартиру чемпіону Паралімпійських ігор виділили депутати

Кошти на квартиру чемпіону Паралімпійських ігор виділили депутати

600 тисяч гривень спрямували для придбання квартири українському футболістові-воротареві, чемпіону XV літніх Паралімпійських ігор 2016-ого року в Ріо-де-Жанейро з Черкас Богдану Кулиничу. За надання одноразової допомоги за заслуги перед містом спортсмену депутати проголосували під час сесії 1 жовтня, підтримавши ініціативу фракції ВО «Батьківщина».

«Я щиро поважаю людей, які досягають своїх цілей попри будь-які негаразди, що трапляються на їхньому шляху! Ви є гордістю нашої країни, і особисто я пишаюся Вами! Бажаю не зупинятися на досягнутому, опановувати нові вміння та здобувати ще більше перемог. Ви змушуєте вірити людей у неможливе, дякую Вам за це!», – привітав спортсмена депутат Черкаської міської ради від ВО «Баткьівщина» Юрій Тренкін.

«Щиро дякую міському голові, всьому депутатському корпусу, працівникам міської ради за підтримку.
Виріс та живу у рідному місті Черкаси, якому присвячую всі свої спортивні перемоги!
Для мене Ваша фінансова підтримка дуже важлива! Люблю Черкаси, люблю Україну!», – говорить Богдан Кулинич.

Як інформує пресслужба Черкаської міської ради, 28-річний Богдан Кулинич народився в Черкасах. Підкорив низку спортивних вершин. Серед них – перше місце Інтерконтинентального кубку з футболу серед спортсменів з вадами ДЦП, першість чемпіонату Європи, друге місце чемпіонату світу, «золото» XV літніх Паралімпійських ігор, «золото» чемпіонату Світу (2017 рік), «срібло» чемпіонату Європи (2018 рік).

Нагороджений пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси».

У минулому році кошти для поліпшення житлових умов міська влада виплатила кошти ще одному спортсмену – срібному призерові Дефлімпійських ігор 2017 року Віктору Пустовіту. Дещо раніше – матеріальну допомогу з цією ж метою отримав і Сергій Куліш, який став срібним призером Олімпійських ігор–2016 у Ріо-де-Жанейро.

 

Залиште коментар