Любов Майборода розповіла про скандал у черкаській “Європейській солідарності”

Любов Майборода розповіла про скандал у черкаській “Європейській солідарності”

Праймеріз, проведений партією “Європейська солідарність” у Черкасах, виявився профанацією. Про це написала член ради міської організації партії ЄС Любов Майборода у фейсбук.
“Процедура праймеріз (рейтингового голосування) по обранню керівництва в Черкаській обласній, міській організаціях партії Європейська солідарность (ЄС) була оприлюднена Рубаном та Кудактіном після їх проведення. А мала бути відома членам партії і затверджена Радою організації або партійними зборами ДО початку самовисування кандидатів на посади. Я – член Ради Черкаської міської організації партії. Мене ніхто не запрошував на засідання Ради і у мене немає інформації, що таке засідання проводилось в будь-якому форматі. Отже, процедура праймеріз, яка була оприлюднена після виборів, стала результатом таємного між-собойчика з метою самопереобрання Кудактіна та Рубана.
На сайті ЄС Рубан пояснив, що у кожній з 26 місцевих організацій, було запропоновано обрати 4 делегати для електронного голосування, що є абсурдом, оскільки кожен член партії мав голосувати. Більше того, кожен член партії мав бути зареєстрований у загальнодоступному для членів партії партійному списку, щоб контролювати результати свого волевиявлення. Особисто я, член Ради міської організації, знаю тільки 6 членів партії у Черкасах. Як наслідок, маємо профанацію партійної діяльності. Під керівництвом Кудактіна-Рубана вступ до партії ЄС заблоковано, партійні списки відсутні, партійні квитки відсутні, збори не проводяться, статут не виконується. Парламентські вибори провалені по причині організаційної імпотенції керівництва обласної ЄС, Партія потребує змін, інакше проект «Європейська солідарність» кане в лету, як багато інших партійних проектів лідерського типу, коли пристосуванці висмоктують з лідера останні соки, а потім перекидаються на інших. Спочатку Тулуб, потім Порошенко.
P.S. Станом на 16.05.2020 процедуру праймеріз, проведену Рубаном та Кудактіним, офіційно скасовано”, – зазначила Любов Майборода, депутат Черкаської обласної ради 4-х скликань, член ради міської організації партії ЄС.

Залиште коментар