Листоноша з Катеринополя захопилась ландшафтним дизайном

Листоноша з Катеринополя захопилась ландшафтним дизайном

Світлану Ткаченко в Катеринополі всі знають як відповідальну листоношу, добру, веселу та працьовиту жінку, залюблену в квіти. Сільську трудівницю, в якої скрізь порядок: і в домі, й на роботі, й на городі. Проте останнім часом у Світлани почали проявлятися приховані таланти, вона захопилась ландшафтним дизайном, пише сайт “Вісті Черкащини”.

– Мені завжди подобалися такі речі, але все руки не доходили, − розповідає жінка. − А то не було часу. Нині просто не втрималася, надивилася в Інтернеті на красу, яку інші виготовляють, вирішила й собі спробувати. Тим більше, що певний досвід у мене вже є. Колись сама вимурувала собі ставочок у квітнику. Зробила плетений тин навколо клумб. Люблю дарувати друге життя старим речам. Наприклад, розфарбувала казан у рожевий колір і посадила в нього фіалки. Тепер роблю всілякі диковинки з цементу: грибочки, гномики, сонечка (комахи). Щось відразу вдається, щось доводиться переробляти. Ось недавно розмалювала все кольоровою водоемульсійною фарбою, але, бачу, що змивається під дощем. Постійно ховаю, як хмара надходить. Тож планую покрити ще лаком.

Світлана затята квітникарка. Чого в неї в дворі тільки немає?! Тюльпани, нарциси різних сортів, півники, півонії, петунії, фіалки, зелені насадження! А ще вона добре знається на грибах і любить їх збирати.
Людина, що любить природу, завжди щаслива. Адже навколо стільки краси, добра та квітів!

Залиште коментар