Лисянські лісівники ліквідовували сміттєзвалища на території держлісфонду

Лисянські лісівники ліквідовували сміттєзвалища на території держлісфонду

Нещодавно у Лисянському та Шевченківському лісництвах провели прибирання лісових масивів. Пластикові та скляні пляшки, металеві бляшанки, поліетилен та ще гори іншого роду сміття – усе це справа людської безвідповідальності та недбальства, що призводить до жахливих наслідків.

Працівники структурних підрозділів Лисянського лісгоспу кілька разів на рік проводять прибирання лісових масивів. Лише цього разу під час впорядкування лісів Лисянського та Шевченківського лісництв працівники лісової охорони вивезли двадцять вісім кубометрів сміття.

– У кожному населеному пункті лісівники постійно проводять агітаційні заходи, роз’яснювальні бесіди з громадою з приводу нанесення шкоди лісовим масивам. Ми просимо всіх залишатись свідомими, адже збереження лісів – прямий обов’язок кожного мешканця нашого краю, і чим дбайливіше ми будемо опікуватись ними, тим більшу користь вони принесуть нам і майбутнім поколінням, – зауважив головний лісничий Лисянського лісгоспу Віталій Марусіч.

Лісівники Черкащини нагадують, що засмічення лісів відходами тягне за собою накладення штрафу на громадян від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (425-850 гривень) і на посадових осіб – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 гривень) згідно статті 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

Залиште коментар