Мер Черкас просить громаду залишатися вдома на Великдень (відео)

Мер Черкас просить громаду залишатися вдома на Великдень (відео)

Міський голова Анатолій Бондаренко закликає вірян дотримуватися карантинних обмежень та утриматися від походу до церкви під час Великодніх свят. Такі дії дозволять запобігти різкому зростанню кількості хворих на коронавірусну інфекцію Covid-19 та врятують життя людей.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

– Сьогодні нам вдалося вибудувати цивілізовані стосунки зі священнослужителями. І хоч влада й не втручається у справи церкви, ми просимо людей залишатися вдома, аби уникнути можливого скупчення людей та зберегти здоров’я, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – Наша родина завжди відвідує храм, утім цього року ми відзначатимемо Великдень в домашньому колі. Найголовніше у ці дні – дотримуватися християнських заповідей та жити з Богом у серці.

В умовах епідемії служба у Свято-Троїцькому кафедральному соборі проходитиме в режимі онлайн (переглянути її можна в соціальній мережі Facebook за посиланням – https://www.facebook.com/soborch/).

– Аби уникнути зараження, ми наполегливо переконуємо наших парафіян не йти до церков, але не уникати молитовного спілкування з Богом, – розповів Митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан. – У продаж паски потрапляють уже освяченими нашими священиками. Ми маємо святкувати, єднаючись з Богом душею і серцем. Їжа – це вже зовсім інший бік. Щоб полегшити роботу медиків, правоохоронців, – давайте лишатися вдома. Так ми збережемо нашу державу.

Як повідомив в. о. заступника начальника ГУНП Сергій Коваленко, в області в період Великодніх свят поліція працюватиме в посиленому варіанті несення служби. Загалом працюватиме близько 700 поліцейських.

– Наші представники будуть поруч із кожним храмом, утім найголовніше наше завдання – коректна роз’яснювальна робота, – прокоментував Сергій Коваленко.

Голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар подякував усім службам за залагоджену роботу й наголосив, що від особистої відповідальності кожного залежить, наскільки швидко вдасться здолати епідемію.

– Наші звернення в жодному випадку не покликані перешкоджати задоволенню духовних потреб, – зазначив він. – Ми лише хочемо донести до людей важливість карантину й просимо не нехтувати встановленими протиепідемічними правилами.

 

Залиште коментар