Мер Черкас привітав ветеранів війни та волонтерів ветеранських організацій

Мер Черкас привітав ветеранів війни та волонтерів ветеранських організацій

Напередодні 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні міський голова Черкас особисто привітав ветеранів війни та волонтерів ветеранських організацій. Про це він повідомив на особистій сторінці у фейсбук.

“Цього року всі ми, на жаль, не зможемо урочистою ходою пройти разом до Пагорбу Слави та привітати один одного з великою перемогою. Але думаю, кожен, хто відчуває свою відповідальність перед загиблими захисниками Вітчизни, зможе зробити це самостійно. Вони зробили для нас незрівнянно більше.
Світла і вічна пам’ять нашим захисникам, низький уклін їм вільну Батьківщину ціною життя.
І цінуймо кожну можливість із перших вуст живих свідків боротьби з нацизмом у Другій світовій війні почути безцінні уроки життя та боротьби.
Зарва Анатолій Федорович, полковник, один із героїв танкової битви на Курській дузі. На війну пішов у 17 і попри кілька поранень дійшов до Берліна.
Губський Іван Дем‘янович, полковник, 30 років відслужив на «Байконурі» на запуску ракет. Більше 10-ти років очолював міську ветеранську організацію.
Марінченко Алла Філаретівна, Щелест Тетяна Михайлівна, Тамаркіна Світлана Михайлівна – почесні волонтери, які десятки років свого життя присвятили турботі про ветеранів, їхні сім‘ї, могили. Передали десятки вагонів із продуктами, одягом, ліками нашим захисникам в АТО.
Не втомлююсь дякувати кожному живому учаснику або свідку війни – за приклад, уроки, мужність і героїзм. Пам‘ятаймо завжди! Щоб не допустити і не повторити”, – зазначає мер Черкас.

Залиште коментар