Мер Дніпра Філатов підтримав Анатолія Бондаренка

Мер Дніпра Філатов підтримав Анатолія Бондаренка

Міський голова Дніпра виступив на підтримку свого колеги Анатолія Бондаренка: за словами дніпровського градоначальника, центральній владі України плювати на реальний стан справ у регіонах, інформує «Спілка блогерів України».
Оточення президента, Кабмін і Верховна Рада, як зазначив Філатов, переслідує виключно свої цілі. Влада України продовжує жити за подвійними стандартами: замість того, щоб залучати до відповідальності нардепів, які не дотримуються карантину, вирішили загрожувати мерам міст кримінальними справами тільки за те, що ті говорять або роблять не те, чого хочуть у високих кабінетах. Про це на своїй сторінці в Facebook написав міський голова Дніпра Борис Філатов.
Глава одного з найбільших за значимістю міста України виступив на підтримку свого колеги, мера Черкас Анатолія Бондаренко: ми нагадаємо, що чиновник отримував повідомлення з погрозами на свою адресу. У свою чергу, дніпровський мер зазначив: центральній владі України плювати на реальний стан справ у регіонах.
Оточення президента, Кабмін і Верховна Рада, як зазначив Філатов, переслідує виключно свої цілі.
«Експерти, журналісти вже дають різні версії: вибори на носі, скоро буде партія мерів, усі собі намагаються підняти рейтинги. Я скажу так: ті, хто зараз країною командують, дуже швидко відірвалися від землі. Ми ж кричимо в порожнечу», – зазначив Філатов.
«Мер Дніпра додає: чинна влада нічим не відрізняється від попередніх. Як і раніше, на ключові місця призначають друзів, дають преференції олігархам і тиснуть опонентів силою.
«Ми це вже не раз переживали. Тільки ви, хлопці, стали на цю слизьку стежку набагато раніше», – заявив чиновник.

Залиште коментар