Мер Хоролу попросив черкасців поділитися досвідом будівництва пішохідного фонтану

Мер Хоролу попросив черкасців поділитися досвідом будівництва пішохідного фонтану

На засіданні Клубу мерів, що відбулося у п’ятницю 1 грудня, міський голова Хоролу Полтавської області Сергій Волошин звернувся до Анатолія Бондаренка з проханням поділитися напрацюваннями в спорудженні пішохідного фонтану.

«Оскільки Черкаси вже мають досвід будівництва таких фонтанів, ми б хотіли дізнатися всю інформацію, аби максимально дотриматися критерію ціна-якість при спорудженні свого фонтану. І, звичайно, як при будь-якому будівництві, можуть виникати якісь труднощі чи прорахунки. Вивчивши ваш досвід, ми могли б їх уникнути», — пояснив Сергій Волошин.

Мер Хоролу Сергій Волошин

З подібним проханням до міської влади Черкас свого часу звертався і мер Кам’янки Володимир Тірон. Цього року на центральній площі Кам’янки вже запрацював пішохідний фонтан, який став окрасою міста та улюбленим місцем відпочинку кам’янчан.

«Наш фонтан — це копія того, що споруджений біля «Черкасиводоканалу». Ми дуже вдячні міському голові Черкас Анатолію Бондаренку та керівництву водоканалу за допомогу й теж готові поділитися з іншими містами своїм досвідом в цій справі», — зазначив Володимир Тірон.

Пішохідний фонтан у Кам’янці

Нагадаємо, що перший пішохідний фонтан у Черкасах з’явився три роки тому біля адміністративної будівлі водоканалу на розі вулиць Ватутіна та Громова, як подарунок місту від колективу підприємства, приурочений до 100-річчя його заснування. Над створенням «Водограю» водоканалівці працювали понад рік.

За схожим проектом, але більших розмірів, побудували фонтан і в Долині троянд. Його було відкрито в червні 2016 року.

«Безперечно, ми готові співпрацювати в цьому напрямку. Спеціалісти «Черкасиводоканалу» вже мають великий досвід проектування й  обслуговування таких фонтанів, і завжди готові допомогти», — наголосив Анатолій Бондаренко.

Також міський голова Черкас висловив готовність співпрацювати і в інших сферах, які цікавлять його колег з інших міст. Зокрема, мова йшла про напрацювання в транспортній сфері та інші актуальні для будь-якого міста питання.

 

Залиште коментар