Мільйонні збитки під час ремонту доріг: СБУ викрила схему

Мільйонні збитки під час ремонту доріг: СБУ викрила схему

СБУ викрила нанесення мільйонних збитків під час капремонту доріг, – повідомляє ТРК “24 канал”.

Під час капітального ремонту автодоріг на Черкащині бюджету області завдали збитків на понад мільйон гривень. Все через результати проведення тендеру. Крім цього, дорога виявилась неякісною.

Про це повідомили у пресслужбі Служби безпеки України. Сам тендер із заміни дорожнього покриття оголосили ще у 2019 році.

Ремонту потребували 8 кілометрів дороги у Звенигородському районі. Як повідомили у СБУ, переможцем конкурсу на загальну суму 15 мільйонів гривень стала комерційна структура із Київщини.

Там встановили, що підрядник не виконав умов договору. Він здійснив лише часткову заміну асфальту. Проте відремонтував не всі 8 кілометрів із зазначених, а лише 6. Однак і це зробили недобросовісно.

Через недотримання технічних стандартів та використання неякісних матеріалів, вже через 4 місяці це призвело до руйнації дороги,
– йдеться у повідомленні.

Попри це все, до звітів виконавці внесли неправдиву інформацію про обсяги виконаних робіт, якість використаних матеріалів та значно завищили їхню вартість. Всі ці “зекономлені” гроші – 1, 1 мільйон гривень – підрядник собі привласнив.

Висновками будівельно-технічної експертизи, внаслідок зловживань комерсанти обласному бюджету завдали збитки на майже 1,1 мільйона гривень,
– додали в СБУ.

Залиште коментар