Міська влада Черкас планує забезпечувати їжею людей, які опинилися за межею бідності

Міська влада Черкас планує забезпечувати їжею людей, які опинилися за межею бідності

Міська влада планує започаткувати на постійній основі закупівлю продуктів харчування для людей, дохід яких не перевищує прожиткового мінімуму. Відповідні зміни у програму “Турбота” сьогодні вніс виконавчий комітет, інформує сайт 18000.

За словами заступниці директора департаменту соціальної політики Юлії Ніконенко, ідеться про одиноких пенсіонерів, людей, які втратили роботу, багатодітні сім’ї тощо. За її словами, загалом у місті сьогодні більше 50 000 таких людей.

Скільки реально людей зможуть отримувати допомогу, залежатиме від фінансового ресурсу, який спрямують депутати на реалізацію пункту програми.

За попередніми даними, один продуктовий кошик вартуватиме близько 500 гривень, куди увійдуть найнеобхідніші продукти харчування. Для їхнього отримання люди муситимуть звернутися у мерію із паспортом і довідкою про доходи.

Нагадаємо, протягом 2,5 місяців карантину у Черкасах працював благодійний проєкт “Допоможи ближньому”. У його рамках близько 800 нужденних черкасців щодня отримували гарячі обіди коштом спонсорів та благодійників.

Залиште коментар