Міські владці розмірковують, як покращити вигляд Пагорбу слави (відео)

Міські владці розмірковують, як покращити вигляд Пагорбу слави (відео)

Нещодавно на сайті міськради була зареєстрована електронна петиція, в якій черкасці просять привести до ладу зовнішній вигляд Пагорба Слави у Черкасах. Її зареєструвала містянка Анастасія Чубіна, інформує “Вичерпно“.

Петиція вже набрала необхідну кількість голосів для розгляду міською радою.

«Коли Пагорб Слави, будучи не тільки центровим місцем, а й історичним, заростає бур’янами по коліно – то реально має бути соромно і комунальним службам, і тим людям, які за це відповідають. На те, щоб покосити траву не потрібно багато ресурсів і грошей», — каже авторка петиції.

У комунальному підприємстві, на чиєму балансі перебуває Пагорб Слави, запевняють, що прибирають там кожен день. Насправді ж ще декілька тижнів тому на визначній пам’ятці Черкас ріс високий бур’ян, який довгий час ніхто не прибирав. Депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін відгукнувся на петицію черкащанки та ініціював покос трави.

«Я побачив, що Анастасія зареєструвала петицію щодо незадовільного стану Пагорба Слави. І командою ми долучились до покосу трави. Левова частка – заслуга наших комунальних служб, ми лише допомогли», — каже Тренкін.

Та окрім трави з обох боків пагорба поросли чагарники, які псують зовнішній вигляд історичної пам’ятки. Директор КП «Комбінат комунальних підприємств» Анатолій Бейн пояснює, що високі кущі — то не чагарники, а спеціально посаджена рослина – дереза, яка своїм корінням затримує зсуви грунту.

У міськраді кажуть, що хотіли би бачити Пагорб Слави більш яскравим. Заступник міського голови Ігор Волошин запевняє, що вони готові приймати усі пропозиції, які є в містян:

«Ми готові заслухати громадськість, ветеранські організації, освітян і фахівців-істориків. Має бути створена комплексна комісія для того, щоб облаштовувати таке місце, як Пагорб Слави», – говорить заступник міського голови Ігор Волошин.

 

Залиште коментар