Міський голова Черкас потрапив до рейтингу ефективних українців в боротьбі з епідемією

Міський голова Черкас потрапив до рейтингу ефективних українців в боротьбі з епідемією

Рейтинг топ ефективних українців в боротьбі з епідемією склало всеукраїнське видання vesti.ua. До рейтингу потрапив і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Загалом до рейтингу увійшло півсотні осіб, серед яких лікарі, медпрацівники, представники бізнесу, місцева влада, яких спільна біда об’єднала, змусивши приймати оперативні і часом дискусійні заходи.

Щодо Анатолія Бондаренка, то vesti.ua відмічають, що «ситуація в місті Черкаси не критична – до початку травня в інфекційній лікарні лікувалися лише 19 пацієнтів. З 1 травня міськрада пом’якшила карантин для бізнесу: сам Бондаренко пояснив це проханням місцевих жителів. Поліція почала кримінальне провадження і покликала 5 травня мера на допит. На нього обрушився гнів глави МВС Арсена Авакова, а президент в щоденному зверненні особисто передав “полум’яний привіт”. Втім, в міськуправлінні поліції Бондаренка не прийняли, а історію спробували спустити на гальмах».

Нагадаємо, виконавчий комітет Черкаської міськради ухвалив рішення про послаблення карантинних обмежень у Черкасах 30 квітня 2020 року. Дії міської влади Черкас отримали підтримку у керівництва багатьох обласних центрів України. Проте рішення було зупинене Черкаським окружним адміністративним судом за позовом Черкаської ОДА. Натомість виконавчий комітет Черкаської міської ради на засіданні 8 травня ухвалив рішення про відновлення роботи об’єктів торгівлі, сфери послуг, міських парків та інших об’єктів на території міста Черкаси. А вже 11 травня карантинні заходи пом`як шили по всій Україні.

Залиште коментар