Міська влада активізує роботу комунальних служб з осіннього прибирання

Міська влада активізує роботу комунальних служб з осіннього прибирання

Сьогодні на ранковій нараді головуючий на засіданні – перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко дав доручення керівникам КП «Черкаська служба чистоти» Олександру Савенку та КП «ЧЕЛУАШ» Олексію Мельнику посилити роботу у напрямку прибирання від сміття, опалого листя, зрізаного гілля на вулицях Черкас. А також – особливу увагу звернути на розчищення прибордюрної частини автошляхів та решіток зливової каналізації. Тим самим, убезпечивши накопичення на дорогах потоків води під час сильних злив.

“Люди зараз прибирають прибудинкові ділянки від сухостою, опалого листя, обрізають дерева, виносячи таке сміття. Прохання, відповідним службам вчасно його вивозити. Також відповідну роботу мають активізувати Служби утримання будинків”, – наголосив Станіслав Анатолійович.

Водночас доручив начальнику управління інспектування Черкаської міської ради Віталію Косяку проконтролювати санітарний стан міських території, зокрема, поблизу приватних домоволодінь, адміністративних, промислових та комерційних установ.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар