Міський голова Черкас обговорив з турецькими інвесторами перспективи впровадження сучасних технологій у ремонті доріг

Міський голова Черкас обговорив з турецькими інвесторами перспективи впровадження сучасних технологій у ремонті доріг

Міський голова Анатолій Бондаренко зустрівся з представниками консорціуму, до якого входять  компанії з турецькими інвестиціями Ltd «Cagla Group» та «АТМ Групп», які спеціалізується на капітальному ремонті та будівництві доріг. Про це інформують на сайті Черкаської міської ради.

Під час зустрічі Анатолій Бондаренко розповів, що серед головних пріоритетів  у роботі міської влади є облаштування в Черкасах якісної дорожньої інфраструктури. Від початку роботи на посаді міського голови – його команда послідовно займається цим питанням.  Важливою  передумовою є якість та довговічність відремонтованих автошляхів.

Поважні гості акцентували, що зацікавлені в довготривалій співпраці з містом. Тому націлені  вкладати капітальні інвестиції в придбання  обладнання для виробництва якісного асфальтобетону. Розглядається варіант –  встановлення такого обладнання на території Черкаського асфальтобетонного заводу.

Турецькі інвестори зауважують, що для гарантування високої якості ремонту, реконструкції чи будівництва  доріг   – має бути замкнений цикл виробництва. Тоді компанія, яка займається цим питанням, буде нести повну відповідальність за дотримання термінів та якості  відповідних робіт.

До прикладу, наводять відремонтовані ними дороги у Києві та Одесі, які  пройшли успішну перевірку часом. А також зауважують, то такі довготривалі проекти для міста дають не лише якісні дороги, але й – інвестиції в сучасне обладнання та технології, створення нових робочих місць та додаткові відрахування до бюджету.

Наступним кроком – стане участь консорціуму, до якого входять компанії з турецькими інвестиціями Ltd «Cagla Group» та «АТМ Групп», у тендерних процедурах, які цьогоріч проводитиме  у Черкасах міська влада з ремонту та реконструкції доріг.

 

 

Залиште коментар