Молодь просить мера Канева організувати роздільний збір сміття

Молодь просить мера Канева організувати роздільний збір сміття

Молоді канівчани запропонували канівському міському голові активізувати роботу місцевої влади  щодо пропагування здорового способу життя серед дітей та молоді, екологічної свідомості серед населення, переймаються питанням організації у місті роздільного збору сміття, облаштування тротуарів та велосипедних доріжок.

Як повідомив сайт Канівської міської ради, протягом останнього часу канівська міська влада провела низку зустрічей з представниками молодого покоління як працівниками структурних підрозділів виконавчого комітету, які опікуються цим напрямом, так і безпосередньо Канівським міським головою Ігорем Ренькасом.

Молоді люди, активні учасники суспільного життя Канева та члени різних громадських організацій, порушували в ході зустрічі різноманітні питання життєдіяльності міста.

Так, насамперед канівську молодь хвилюють питання роздільного збору сміття та пропагування екологічної свідомості серед населення.

Активно займаються молоді люди фізкультурою та спортом і прагнуть спільно посилити роботу в напрямі залучення більше дітей та юні до здорового способу життя.

Також у ході зустрічі активісти спілкувалися з міським головою про облаштування тротуарів та велосипедних доріжок, про реалізацію проектів Громадського бюджету та інших проектів, які впроваджуються в життя за рахунок міського бюджету.

– Наша молодь дуже активна, ініціативна і, головне, свідома. Не всі, звичайно, розуміють специфіку реалізації усіх ідей та задумів. Але – найважливіше, що діалог є. Будемо співпрацювати і долучати нашу молодь до процесів місцевого самоврядування, – сказав міський голова І.Ренькас. – Є навіть намір сформувати в Каневі Молодіжну раду, однак, для цього потрібно більше зацікавлених молодих людей. Усі бажаючі долучитися, звертайтеся до відділу у справах, сім’ї, молоді та спорту за адресою: вул.Шевченка, 49 (ІІ поверх) або за телефоном: 3-74-43.

Залиште коментар