«Ми вдячні за благодійну допомогу у вигляді офіційно зареєстрованого противірусного препарату, яким є «ПРОТЕФЛАЗІД», – Кульчиковський

«Ми вдячні за благодійну допомогу у вигляді офіційно зареєстрованого противірусного препарату, яким є «ПРОТЕФЛАЗІД», – Кульчиковський

Учора Третя міська лікарня Черкас отримала благодійну допомогу у вигляді противірусного засобу «ПРОТЕФЛАЗІД». Три тисячі флаконів препарату подарувала медичному закладу фірма-виробник «ЕКОФАРМ». Подія викликала неоднозначну реакцію у черкаському медіапросторі. Дехто назвав цей препарат «фуфломіцином», до якого скептично ставилася Уляна Супрун.

Ми поцікавилися з цього приводу фаховою думкою головного медика Черкас Всеволода Кульчиковського.

«Наразі жодних клінічних досліджень у повному обсязі щодо ефективності будь-якого препарату саме проти COVID-19 не існує.
Варто зазначити, що препарат «ПРОТЕФЛАЗІД» є офіційно зареєстрованим. Противірусна дія цього препарату досліджувалася Інститутом епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського.
Згідно з інструкцією, затвердженою Наказом Міністерства охорони здоров’я України, він має показання для використання при цілій низці вірусних захворювань. А саме: герпесі, вірусних гепатитах, для лікування грипу (в тому числі і пандемічних штамів) та інших ГРВІ.
Що стосується Уляни Супрун, то, якщо вона була впевнена у неефективності цього препарату, чому, будучи на посаді головного медика країни, вона не позбавила його реєстрації?
Тому ми вдячні «Екофарму» за благодійну допомогу у вигляді офіційно зареєстрованого противірусного препарату, яким є «ПРОТЕФЛАЗІД», – зауважив Всеволод Кульчиковський.

Залиште коментар