Михайлу Сироті хочуть присвоїти звання «Почесний громадянин міста Черкаси»

Михайлу Сироті хочуть присвоїти звання «Почесний громадянин міста Черкаси»

Виконавчий комітет Черкаської міської ради проголосував за проект рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Черкаси» Михайлові Сироті (посмертно). Фотопортрет діяча буде розміщений у Галереї слави м.Черкаси.

«Михайло Сирота – полум’яний патріот, один з «батьків» Конституції України, поміркований політик та самовідданий поборник інтересів українського народу. Вважаю, що він дійсно достойний називатися почесним громадянином нашого міста», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Крім того, пропонується назвати іменем Михайла Сироти школу №20, де він навчався.

Довідково. Михайло Сирота працював проректором Черкаського інженерно-технологічного інституту (нині – ЧДТУ). Був народним депутатом ІІ,ІІІ і VІ скликань. У день ухвалення Конституції України, як один з її авторів, М.Д.Сирота протягом 15 годин простояв за трибуною Верховної Ради України, відстоюючи права та обов’язки громадян України, що були прописані в новому основному законі держави. За це він отримав почесне звання «батька української Конституції». Трагічно загинув 2008 року на 53 році життя.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

1 коментар до цієї статті

  1. почти Астролог

    Не знаю як батьком, але матір’ю Конституції України, РФ, Білорусі, а так само всіх інших “незалежних” осередків знищеного СРСР – був Джордж Герберт Вокер Буш 41-й Президент США (у 1976-1981 рр. директор Центрального розвідувального управління).

    Відповіcти

Залиште коментар