Минулоріч Черкаси недоотримали близько 400 млн грн

Минулоріч Черкаси недоотримали близько 400 млн грн

Рівень надходжень до міського бюджету в 2020 році склав 2,7 мільярдів гривень, що на 395 млн грн менше в порівнянні із 2019-им. Про це під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося 16 лютого, повідомила директорка департаменту фінансової політики Тетяна Харенко.

За її словами, надходження впали через деякі зміни в законах та дію карантинних обмежень.

– У минулому році зменшились трансферти із державного бюджету на 532 млн грн, ми не виконали план надходжень до бюджету, – пояснює Тетяна Харенко. – Ми не отримали майже 131 млн грн податку з доходів фізичних осіб. Причиною цього стала коронавірусна інфекція. Через запроваджені обмеження частина бізнесу не могла працювати на всю силу. Ще 90 млн із бюджету вилучено внаслідок реверсної дотації.

Як розповіла головна фінансистка міста, 53 % загального фонду бюджету складають видатки департаменту освіти та гуманітарної політики, 14,8% – департаменту житлово-комунального комплексу, 14,6 % – департаменту охорони здоров’я та медичних послуг.

Видатки бюджет розвитку в 2020 році склали 510 млн грн. 27% від загальної суми для втілення інфраструктурних проектів витратили в департаменті архітектури та містобудування, ще 26% – департамент житлово-комунального господарства та 23 % – охорони здоров’я та медичних послуг.

Відтак, виконавчий кометі погодив проект рішення міської ради «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік».

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар