Мисливці на пішоходів: збивати людей на “зебрах” – мода черкаських водіїв

Мисливці на пішоходів: збивати людей на “зебрах” – мода черкаських водіїв

Вперто не бачити людей на пішохідних переходах – зухвала традиція черкаських водіїв, що схоже почала перетворюватись на своєрідний квест. Цього разу “здобиччю” мисливців на пішоходів став школярик.

Адже, попри те, що кількість збитих на пішохідках громадян зростає, водії продовжують ігнорувати вимоги ПДР і не надають перевагу у русі пішоходам на “зебрах”. При цьому на оснащення проїжджої частини вулиць спеціальними знаками і розміткою, водії не зважають.

Одне з найнебезпечніших місць для пішоходів у Черкасах – перехрестя вул. Надпільної та Новопречистинської. На пішохідних переходах перехрестя, що поряд з супермаркетом “Прем’єр”, визначених спеціальними дорожніми знаками та розмітками “зебра”, людей збивають доволі часто.

У п’ятницю надвечір прямо на переході під колеса “Мерседеса” потрапив хлопчик, якому на вигляд років 10. Ситуація, як для Черкас, класична. Два автомобілі, що рухались двома суміжними смугами паралельно одна від іншої, зупинились перед “зеброю”, пропускаючи дитину. А от водій “Мерседеса”, що їхав третьою смугою, вимогу  ПДР, відповідно до якої він обов’язково мусив зупинити автівку, проігнорував.

Зі слів очевидців події, хлопчика відправили до лікарні з травмою ноги.

 

 

Залиште коментар