На автодорозі Н-08 у Золотоніському районі триває реконструкція шляхопроводу

На автодорозі Н-08 у Золотоніському районі триває реконструкція шляхопроводу

На автомобільній дорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 117+180 у Золотоніському районі продовжуються роботи з реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього. На цей час підрядною організацією проводяться роботи із демонтажу старої конструкції шляхопроводу.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядна організація виконує комплекс робіт, який доведе технічні параметри шляхопроводу до сучасних стандартів. Його ремонт проходить у рамках проведення реконструкції обходу міста Золотоноша на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 109+200 – км 120+800.

Шляхопровід через залізничну колію на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 117+180 побудовано 1974 року. В результаті довготривалої експлуатації (більше 46-ти років), негативного впливу кліматичних умов, збільшення інтенсивності руху автомобільного транспорту, у тому числі великовагового більше 40 тонн, сталося руйнування балок прогонових будов, деформаційних швів та асфальтобетонного покриття.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розбирання старої конструкції мосту. Буде влаштовано нові опори шляхопроводу, прогонові споруди, влаштовано нову монолітну плиту проїзної частини. Також буде влаштовано поширення проїжджої частини, водовідведення, нове бар’єрне та перильне огородження, нові шари асфальтобетонного покриття на шляхопроводі та на підходах до нього, встановлено нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені у 2020 році.

Шановні водії!

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертає вашу увагу, що на період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу, рух штучною спорудою для усіх видів транспорту закрито.

Змінено рух автотранспорту дорогами загального користування відповідно до тимчасової схеми погодженої з Департаментом Патрульної поліції України.

– Рух легкового та вантажного транспорту вагою до 3,5 тонн здійснюється через м. Золотоноша.

– Рух великовагового транспорту – по автодорогах Н-02, Н-16 та Р-10 через міста Черкаси, Сміла та Канів.

Крім того, відкритою залишається мережа місцевих доріг, якими теж можна здійснити об’їзд.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей на час проведення ремонтних робіт. Звертайте увагу на тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху.

Будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні дорожні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Повідомила пресслужба САД у Черкаській області.

Залиште коментар