На березі Кременчуцького водосховища з “КАМАЗу” намагалися висипати будівельне сміття

На березі Кременчуцького водосховища з “КАМАЗу” намагалися висипати будівельне сміття

Реагуючи на повідомлення громадських активістів, спеціалістами Держекоінспекції Центрального округу вжито заходи щодо запобігання несанкціонованого розміщення відходів на березі Кременчуцького водосховища.

Про це повідомив начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

Прибувши на місце події, по вул. Дахнівська (поблизу території Черкаського рибоохоронного патруля) спільно з працівниками поліції, виявлено вантажний автомобіль марки «КАМАЗ» завантажений будівельним сміттям, який мав намір провести захоронення відходів у непризначеному для цього місці.

На водія автомобіля складено протокол про адміністративне правопорушення за порушення поводження з відходами (ст. 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
Матеріали готуються для передачі до правоохоронних органів.

Раніше екологічною інспекцією в ході проведення заходів державного екологічного нагляду (контролю) виявлено розміщення відходів (ТПВ, склобій, бій цегли, бетону, будівельних матеріалів) на території по вул. Дахнівській в м. Черкаси поблизу Черкаського рибоохоронного патруля, що призвело до засмічення земельної ділянки окремими плямами.

Дані відходи розміщені в межах нормативно встановленої прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища.

Відповідно до Методики визначення розміру шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства, проведено розрахунок розміру шкоди внаслідок засмічення земель на загальну суму більше 54 млн. грн.

Наразі питанням нанесення шкоди шкоди довкіллю займається поліція.

Залиште коментар