На черкащанку з дитиною напав агресивний пес

На черкащанку з дитиною напав агресивний пес

27 травня на черкащанку та її доньку, які йшли алеєю вздовж Дніпра, поблизу ресторану «Бочка», напав агресивний великий пес. Тварина вирвала шмат волосся у жінки та пошматувала їй руку. Про це розповіла журналістам «Вичерпно» сама постраждала Тетяна Скороходько.

«Ми йшли з донькою та з маленькою собачкою по алеї. І там є спуск, де йшли троє людей: чоловік та жінка, які залишилися свідками події, та чоловік із великою собакою, дуже схожою на стафа», — розповіла Тетяна.

За словами жінки, собака була з господарем, але без поводку та намордника, а власник тварини під час агресивного реагування на людей кричав, що «його собака неадекватна».

«Коли собака почав на нас бігти, я  взяла на руки нашу собачку, обняла міцно доньку і ми стояли, не рухавшись, бо я знаю, що так потрібно робити, щоб агресивна тварина не нападала. Але він почав навколо нас стрибати, подряпав дитині руки, вирвав у мене шмат волосся, потім вчепився в руку і повис на ній», — каже жінка.

Після чого чоловік відтягнув від жінки собаку та втік. Тетяну доставили до травмпункту.

Інформацію про напад підтвердив речник ГУНП у Черкаській області Дмитро Грищенко, зазначивши, що повідомлення дійсно зареєстроване і за ним призначена перевірка. Жінка була доставлена до лікарні, на місці їй була надана допомога.

Залиште коментар