На Черкащині були знайдені браконьєрські сітки з рибою

На Черкащині були знайдені браконьєрські сітки з рибою

Вночі 30 липня, під час здійснення природоохоронного рейду, працівники Державної екологічної інспекції Центрального округу на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Сулинський» знайшли та зняли з незаконного лову браконьєрські сітки загальною довжиною 700 метрів та один промисловий ятір, у якому знаходилася риба виду карась та лящ. Про це у Facebook повідомляє заступник начальника Державної екологічної інспекції Олександр Позняков.

Уся риба була живою тому випущена назад у водойму. Цього разу власника заборонених знарядь лову встановити не вдалося. Складено акт виявлення та вилучення безгосподарського майна.

Ооронні зобов’язання по Сулинському заказнику покладено на місцеві адміністрації та Полтавський рибоохоронний патруль №2.

Су́линський ландша́фтний зака́зник — природоохоронна територія загальнодержавного значення. Заказник створено на території Чорнобаївського району Черкаської області та Глобинського району Полтавської області, у пригирловій частині річки Сули.

Заказник являє собою один з найбагатших за видовим складом флори і фауни водно-болотних комплексів центральної України. Є основним на Кременчуцькому водосховищі нерестовищем, місцем нагулу і зимівлі різноманітних видів риб: щуки, коропа, ляща, синця, судака тощо.

Місце гніздування та відпочинку багатьох видів перелітних птахів, серед яких: чапля жовта, реготун чорноголовий, лежень, кулик-сорока, ходуличник, дерихвіст степовий, які занесені до Червоної книги України.

Фото: Олександр Позняков

Залиште коментар