На Черкащині діти розмалювали зупинку (відео)

На Черкащині діти розмалювали зупинку (відео)

Вихованці Червонослобідської музичної школи розмалювали зупинку громадського транспорту у Вергунах. До проєкту долучилися 33 учні викладачки образотворчого мистецтва Світлани Парфьонової.

Про це йдеться у сюжеті “Суспільного”.

За словами педагога, її вихованці виконували роботу відповідно до своїх умінь та навичок. Цей малюнок діти створили за авторським ескізом Світлани Парфьонової. З її слів, етапи роботи виконували діти різних вікових категорій.

“Над малюнком трудились дітки віком від 4 до 15 років. Усі із задоволенням малювали і брали участь, менші внизу травичку розмальовували, кульбабки”, – повідомила вона.

За словами викладачки, така робота стала для дітей викликом, адже вони вперше малювали не на мольберті, а на вертикальній стіні. Зі слів вихованки музичної школи Анастасії Шапки, малювати їй сподобалось.

“Малюнок дуже цікавий – тут багато кульбабок, квітів і він схожий на весну і на літо”, – розповіла вона.

За словами жителя села Миколи Вітряка, ініціатива місцевим сподобалась.

“Це чудово, діти корисним зайняті і красиво в селі стає. Людям буде приємно чекати автобус і роздивлятися малюнок”, – зазначив він.

Художнє оформлення цієї зупинки стало продовженням двох розмальованих зупинок у Червоній Слободі. За словами викладачки, жителі Вергунів хочуть продовження, але до весни роботи призупинили, оскільки робота на холоді може бути небезпечною для здоров’я дітей.

Залиште коментар