На Черкащині медики “швидкої” допомогли породіллі

На Черкащині медики “швидкої” допомогли породіллі

На Черкащині медики допомогли породіллі, яка народила до приїзду “швидкої”. Про це Суспільному повідомила речниця обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.

Подія сталася 12 лютого о шостій ранку.

“В диспетчерську екстренки зателефонував чоловік і попросив приїхати бригаду швидкої до його дружини. У 25-річної жінки розпочалися перейми. Тож о 6:16 в село Будище виїхала бригада швидкої зі Звенигородки”, – розповіла Ірина Назарок.

За словами фельдшерки Ольги Шеремет, медиків попередили, що пологи можуть бути стрімкими. Село віддалене, дорога слизька, тож медики їхали швидко, наскільки це було можливо.

За 30 років роботи на “швидкій” у пані Ольги – це перші пологи в практиці. Розповіла, що дуже переживала дорогою, тож все приготувала в автомобілі та десяток разів всі знання прокрутила в голові.

По приїзду виявили новонароджену дівчинку вже поряд з мамою. Фельдшерка надала допомогу породіллі та малюку.

“Почувши плач, яким дитя привіталося зі світом, зрозуміла, що встигли вчасно. Я так переживала і за маму, і за дитину. Просто щаслива, що обоє живі, що Господь допоміг їм. Везла їх до лікарні, вже страху не було, але хвилювалася. Бо ця дитиночка малесенька – наче онуча моє. Цікавилась потім в лікарні, то все добре і у дівчинки, і у мами. Головне – хай будуть здорові!”, – розповіла Ольга Шеремет.

Породіллю та новонароджену, вагою 3 кг 100 гр і зростом 50 см, передали колегам зі Звенигородської ЦРЛ.

Залиште коментар